Fumigacja

Fumigacja

fumigacja

Czym jest fumigacja?

Fumigacja to proces, który polega na zwalczaniu niechcianych insektów. Jest to sposób dezynsekcji polegający na zastosowaniu środków chemicznych, które są inaczej zwane fumigantami. Występują one przede wszystkim w formie dymów, gazów lub pary. Fumigacja na odizolowaniu fumigowanego obiektu w dobrze uszczelnionym namiocie, bądź komorze. Tam pod ciśnieniem wprowadzony jest fumigator. Warto pamiętać o tym, że fumigacja to proces bardzo efektywny. Oprócz tego nie ma on żadnego negatywnego wpływu na materiał, który podlega odkażaniu.

Dzięki temu fumigacja uznawana jest za najlepszą metodę, która zapobiega inwazji szkodników, a ich likwidacja jest ułatwiona.

Fumigacja palet drewnianych, bębnów kablowych, skrzyń oraz innych wszelkiego rodzaju drewnianych opakowań prowadzona jest z użyciem odpowiedniej temperatury, której zastosowanie skutecznie chroni przed występowaniem szkodników. Fumigacja to proces, który bez wątpienia jest bezpieczny dla ludzi, ponadto nie zmienia właściwości produktów oraz jest najbardziej wydajnym procesem służącym likwidacji szkodników drewna.

Fumigacja eksportowa – stosuje się ją przede wszystkim w transporcie międzynarodowym.

Fumigacja to nie tylko proces, który stosuje się w przypadku materiałów wykonanych z drewna. Istnieje również fumigacja naczep samochodowych, gdzie również bardzo często żerują różne szkodniki.

W branży spożywczej stosuje się fumigację silosów.

Fumigacja to metoda przede wszystkim szybka i efektowna. Daje doskonałe rezultaty, a oprócz tego jest bardzo wszechstronna, gdyż ma zastosowanie w wielu dziedzinach.

fumigacja

Tagi: Fumigacja eksportowa, Fumigacja Warszawa, Firma Toruń, Fumigacja gazowa Gdynia, Fumigacja na eksport Gdańsk, Fumigacja Drewna, Fumigacja Bydgoszcz. Fumigowane opakowania Płock, Gazowanie pod plandeka,

Jedna myśl w temacie “Fumigacja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s